تضمین اصالت کالا

بیجی مرکزی با سابقه بیش از 2دهه فروش حضوری فقط کالای اصل را به فروش می رساند فروشگاه بیجی مرکزی در جهت تضمین اصالت کالای خود برای محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشد ، گارانتی 7 روز تعویض و در صورتی که محصولی دارای گارانتی باشد با گارانتی اصلی شرکت های معتبر و وارد کننده رسمی و قانونی محصول خود را ارائه می کند و هیچ دخل و تصرفی در محصول ارائه شده در فروشگاه نمی شود.
ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.
 
لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و بیجی مرکزی هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.
بنابراین کلیه کالاهایی که در بیجی مرکزی عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت بیجی مرکزی به فروش نمی‌رسد. از این رو است که بیجی مرکزی اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت