شرایط و قوانین

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های بیجی مرکزی بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد و رضایت مشتری حاصل شود. برای حصول این شرایط، بیجی مرکزی قوانین و مقرراتی را در نظر گرفته است.


هزینه حمل و نقل و ارسال کالا به مشتری :

هزینه های حمل و نقل کالاها و محصولات فروشگاه ما طبق تعرفه قیمتی در بخش تعرفه حمل و نقل ذکر شده است.


شرایط تحویل کالا به مشتری در شهر شهرکرد:

راننده و مسئولین حمل کالا در شهر شهرکرد، موظف هستند کالا را صحیح و سالم  درب منزل مشتری تحویل دهند. همچنین مشتری موظف است که کالا را از راننده تحویل بگیرد و ظاهر کالا را مشاهده کند، درب محصول را باز کند و تمام داخل آن و وسایل جانبی آن را چک کند و  کالا را صحیح و سالم تحویل بکیرد. در صورتی که مشتری کالا را تحویل نگیرد و در زمان تحویل حضور نداشته باشد ، فروشگاه ما  هیچ مسئولیتی در قبال صدمات احتمالی بعد از تحویل محصول قبول نمی کند.


شرایط تحویل کالا به مشتری در شهرستان:

پس از تایید مشتری ، کالای مشتری به یکی از باربری های استاندارد و رسمی کشور تحویل می شود .کالا پس از تحویل به باربری بیمه شده و با بیمه نامه به آدرس مشتری ارسال میگردد. زمانی که کالا به باربری تحویل میشود از کالا عکس گرفته مبشود و در بارنامه یا بیجک باربری اعلام میشود که کالا صحیح و سالم تحویل به باربری شده است. باربری طبق قوانین بیمه موظف است که کالا را صحیح و سالم به مشتری تحویل دهد. همچنین فروشگاه ما، به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی ، کالای شهرستان را بسته بندی اضافی روی کارتن خود محصول می کند که کالا صد در صد سالم به دست مشتری برسد.


تعویض کالا در صورت داشتن ایراد و نقص فنی به عهده  شرکت گارانتی دهنده است.

 اگر خریدار پس از استفاده از محصول و یا زمان نصب متوجه ایراد فنی دستگاه شود، خدمات تعمیر و یا تعویض کالا به عهده شرکت گارانتی دهنده می باشد. فروشگاه ما هیچ گونه مسئولیتی بابت کالایی که ایراد و یا نقص فنی دارد به عهده نمی گیرد. همچنین برای تعویض کالا توسط شرکت گارانتی دهنده ، مشتری باید شرایط زیر را رعایت کرده باشد:


۱- کارتن و جعبه اصلی محصول را بدون هیچ آسیبی نگهداری کرده باشد.


۲- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از امکان تعویض توسط شرکت گارانتی دهنده را شامل نمی شود.


اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.


۱- وجود مغایرت، باید حداکثر طی 48 ساعت پس از دریافت کالا، به کارشناس فروش فروشگاه ما از طریق تلفن، ایمیل  یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. بعد از 48 ساعت، متاسفانه فروشگاه ما  نمی تواند کالا را پس بگیرید. 


۲- اگرمغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط  اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.


۳- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای  اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا،  مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.


 ۴- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری  در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.


 ۵- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن وجعبه اصلی  محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.


 ۶-استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان ‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه ما  بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و  مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت